Witaj w Wulkan s.c. Pogorzelscy

Wulkan s.c. Pogorzelscy

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, działamy od 1997 r. Naszą pasją do samochodów i dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, że każdy pojazd trafiający do naszego warsztatu jest traktowany z najwyższą starannością.

Lokalizacja: Warszawa – Białołęka

Historia Firmy: Nasza firma powstała z miłości do motoryzacji oraz z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług w branży samochodowej. Od samego początku czyli od 1997 roku  stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta oraz precyzję w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Dzięki naszemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanej kadrze w branży motoryzacyjnej  możemy sprostać wyzwaniu w diagnozowaniu i naprawie pojazdów samochodowych zarówno osobowych jaki i dostawczych. Dokładamy wszelkich starań, żeby auto, które do nas trafi  opuściło nasz serwis w pełni sprawne.

Wartości Firmy:

  • pasja do motoryzacji
  • profesjonalizm
  • wykształceni pracownicy w zawodzie technik pojazdów samochodowych
  • doszkalanie pracowników – zdobywanie nowych kwalifikacji
  • dbałość o detale
  • indywidualne podejście do klienta

Nasz Zespół: Jesteśmy zgraną rodziną, która dzieli tę samą pasję do motoryzacji. Każdy z nas to wyszkolony specjalista, gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Naszym celem jest zapewnienie klientom nie tylko doskonałej jakości usług, ale także przyjaznej i profesjonalnej obsługi.

Klienci o Nas: “Nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem w branży wulkanizacyjnej. Wulkan to firma, której mogę zaufać!” – Klient z Warszawy